TXEABDSANF-32.000000
TaitienTaitien
TXEABDSANF-32.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TXEABDSANF-32.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC VCTCXO 32.0000MHZ CLP SW SMD
Podatkovni listi: 1.TXEABDSANF-32.000000.pdf2.TXEABDSANF-32.000000.pdf3.TXEABDSANF-32.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TXEABDSANF-32.000000
Številka dela TXEABDSANF-32.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC VCTCXO 32.0000MHZ CLP SW SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.8 V ~ 3.3 V Tip VCTCXO
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija TX
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
Druga imena 1664-1243-1 delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±1ppm Pogostost 32MHz
natančen opis 32MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2.5mA