AMC1300DWVR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMC1300DWVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka 200 KHZ REINFORCED ISOLATED AMPL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMC1300DWVR
Številka dela AMC1300DWVR Proizvajalec N/A
Opis 200 KHZ REINFORCED ISOLATED AMPL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28137 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4.5 V ~ 5.5 V Napetost - vhodni odmik 2mV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja -
Serija - Paket / primer 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda - delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Product 230kHz
natančen opis Isolation Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Trenutni - dobava 7.2mA
Trenutni - izhod / kanal 13mA Trenutne - vstopne pristranskosti 30µA