AMC1301QDWVQ1
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMC1301QDWVQ1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka AUTOMOTIVE PRECISION, 250MV INPU
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
64 pcs
128 pcs
512 pcs
1024 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMC1301QDWVQ1
Številka dela AMC1301QDWVQ1 Proizvajalec N/A
Opis AUTOMOTIVE PRECISION, 250MV INPU Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19863 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 3 V ~ 5.5 V Napetost - vhodni odmik 50µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja -
Serija Automotive, AEC-Q100 Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda -
Druga imena 296-46919 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 1MHz natančen opis Isolation Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Trenutni - dobava 5.9mA Trenutni - izhod / kanal 13mA