LP5904TMX-3.1/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP5904TMX-3.1/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.1V 200MA 4DSBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5904TMX-3.1/NOPB
Številka dela LP5904TMX-3.1/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.1V 200MA 4DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 187909 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.15V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-DSBGA (0.81x0.81) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-WFBGA, DSBGA PSRR 88dB ~ 30dB (100Hz ~ 2Mhz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 200mA 4-DSBGA (0.81x0.81)
Tok - Supply (Max) 230µA Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable