LP5907MFX-2.5/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LP5907MFX-2.5/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5907MFX-2.5/NOPB
Številka dela LP5907MFX-2.5/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 321242 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-40356-2
LP5907MFX-2.5/NOPB-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 425µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA Trenutni - izhod 250mA