SN74ACT240DWR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74ACT240DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74ACT240DWR
Številka dela SN74ACT240DWR Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 234490 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74ACT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-4378-2
SN74ACT240DWRG4
SN74ACT240DWRG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA