SN74ACT240DWRE4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74ACT240DWRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74ACT240DWRE4
Številka dela SN74ACT240DWRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 233523 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74ACT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74ACT240
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74ACT240DBR
SN74ACT240DBR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP
Na zalogi: 205028 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74ACT240DWE4
SN74ACT240DWE4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Na zalogi: 185236 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74ACT240DW
SN74ACT240DW
SN74ACT240NSR
SN74ACT240NSR
Opis: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SO
SN74ACT240DWR
SN74ACT240DWR