CXM-22-27-80-36-AC00-F2-2
Luminus DevicesLuminus Devices
CXM-22-27-80-36-AC00-F2-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CXM-22-27-80-36-AC00-F2-2
Proizvajalec / znamka: Luminus Devices
Opis izdelka LED COB CXM22 WARM WHITE SQUARE
Podatkovni listi: CXM-22-27-80-36-AC00-F2-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CXM-22-27-80-36-AC00-F2-2
Številka dela CXM-22-27-80-36-AC00-F2-2 Proizvajalec Luminus Devices
Opis LED COB CXM22 WARM WHITE SQUARE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6367 pcs Podatkovni list CXM-22-27-80-36-AC00-F2-2.pdf
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 35V
Kotni kot 120° Tip Chip On Board (COB)
Temperatura - preskus 85°C Velikost / dimenzija 28.00mm L x 28.00mm W
Serija CXM-22 Pakiranje Tray
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test 114 lm/W Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 22.00mm Diameter
Tip objektiva Flat Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 1.37mm Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 5110 lm (Typ)
Tok - preskus 1.28A Tok - maks 2.56A