CXM-22-27-80-36-AC00-F2-3
Luminus DevicesLuminus Devices
CXM-22-27-80-36-AC00-F2-3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CXM-22-27-80-36-AC00-F2-3
Proizvajalec / znamka: Luminus Devices
Opis izdelka LED COB 42W 5905LM 28MM SQ SMD
Podatkovni listi: CXM-22-27-80-36-AC00-F2-3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CXM-22-27-80-36-AC00-F2-3
Številka dela CXM-22-27-80-36-AC00-F2-3 Proizvajalec Luminus Devices
Opis LED COB 42W 5905LM 28MM SQ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10257 pcs Podatkovni list CXM-22-27-80-36-AC00-F2-3.pdf
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 36V
Kotni kot 120° Tip Chip On Board (COB)
Temperatura - preskus 85°C Velikost / dimenzija 28.00mm L x 28.00mm W
Serija CXM-22 Pakiranje Tray
Druga imena 1214-1257 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test 111 lm/W Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 23.50mm Diameter
Tip objektiva Flat Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 1.37mm Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 5110 lm (Typ)
Tok - preskus 1.28A Tok - maks 2.56A