MP-1616-1100-40-95
Luminus DevicesLuminus Devices
Luminus Devices
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP-1616-1100-40-95
Proizvajalec / znamka: Luminus Devices
Opis izdelka LED XNOVA
Podatkovni listi: MP-1616-1100-40-95.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP-1616-1100-40-95
Številka dela MP-1616-1100-40-95 Proizvajalec Luminus Devices
Opis LED XNOVA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1115476 pcs Podatkovni list MP-1616-1100-40-95.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.5V Kotni kot 170°
Toplotna odpornost paketa 22°C/W Paket naprave za dobavitelja 1616
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Serija Xnova™ Cube
Paket / primer 0606 (1616 Metric) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test 101 lm/W Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Flux @ 85 ° C, Tok - Test -
Flux @ 25 ° C, Tok - Test 53 lm (Typ) natančen opis LED Lighting Xnova™ Cube White, Neutral 4000K 3.5V 150mA 170° 0606 (1616 Metric)
Tok - preskus 150mA Tok - maks 200mA