MP-1616-1100-50-90
Luminus DevicesLuminus Devices
MP-1616-1100-50-90 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP-1616-1100-50-90
Proizvajalec / znamka: Luminus Devices
Opis izdelka LED XNOVA COOL WHT 5000K SMD
Podatkovni listi: MP-1616-1100-50-90.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP-1616-1100-50-90
Številka dela MP-1616-1100-50-90 Proizvajalec Luminus Devices
Opis LED XNOVA COOL WHT 5000K SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 830797 pcs Podatkovni list MP-1616-1100-50-90.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.3V Kotni kot 170°
Toplotna odpornost paketa 22°C/W Paket naprave za dobavitelja 1616
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Serija Xnova™ Cube
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0606 (1616 Metric)
Druga imena 1214-1524-6 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test 131 lm/W Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Flux @ 85 ° C, Tok - Test -
Flux @ 25 ° C, Tok - Test 65 lm (Typ) natančen opis LED Lighting Xnova™ Cube White, Cool 5000K 3.3V 150mA 170° 0606 (1616 Metric)
Tok - preskus 150mA Tok - maks 200mA