GST280A48-C6P
MEAN WELLMEAN WELL
GST280A48-C6P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GST280A48-C6P
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 280W
Podatkovni listi: GST280A48-C6P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GST280A48-C6P
Številka dela GST280A48-C6P Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 280W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1166 pcs Podatkovni list GST280A48-C6P.pdf
Napetost - izhod 48V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm) Serija GST280A (280W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 280W
Polarizacija - Izhodni priključek Rectangular, 6 Position
Druga imena 1866-2123
GST280A48-C6P-ND
delovna temperatura -30°C ~ 70°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level VI
natančen opis 48V 280W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 5.84A
Dolžina kabla 39.4" (1.00m) Odobritve BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM