GST36B09-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GST36B09-P1J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GST36B09-P1J
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 28W
Podatkovni listi: GST36B09-P1J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GST36B09-P1J
Številka dela GST36B09-P1J Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 28W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7254 pcs Podatkovni list GST36B09-P1J.pdf
Napetost - izhod 9V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm) Serija GST36B (36W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 28W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Druga imena 1866-2125
GST36B09-P1J-ND
delovna temperatura -30°C ~ 70°C
Brez porabe energije 75mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level VI
natančen opis 9V 28W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 3.11A
Dolžina kabla 39.4" (1.00m) Odobritve BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM