LPF-16D-15
MEAN WELLMEAN WELL
LPF-16D-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPF-16D-15
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRVR CC AC/DC 8.25-15V 1.07A
Podatkovni listi: LPF-16D-15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LPF-16D-15
Številka dela LPF-16D-15 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 8.25-15V 1.07A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4856 pcs Podatkovni list LPF-16D-15.pdf
Napetost - izhod 8.25 ~ 15 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm)
Serija LPF-16D Ocene IP30
Moč (Watts) 16W Druga imena 1866-3166
LPF-16D-15-ND
delovna temperatura -35°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 83%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 1.07A 8.25 ~ 15 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.07A Odobritve CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE