LPF-16D-36
MEAN WELLMEAN WELL
LPF-16D-36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPF-16D-36
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRVR CC AC/DC 19.8-36V 450MA
Podatkovni listi: LPF-16D-36.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LPF-16D-36
Številka dela LPF-16D-36 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 19.8-36V 450MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5304 pcs Podatkovni list LPF-16D-36.pdf
Napetost - izhod 19.8 ~ 36 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm)
Serija LPF-16D Ocene IP30
Moč (Watts) 16W Druga imena 1866-3170
LPF-16D-36-ND
delovna temperatura -35°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 85%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 450mA 19.8 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 450mA Odobritve CB, CCC, CE, cURus, ENEC, PSE