MPS-120-24
MEAN WELLMEAN WELL
MPS-120-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPS-120-24
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 120W
Podatkovni listi: MPS-120-24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPS-120-24
Številka dela MPS-120-24 Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 24V 120W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1660 pcs Podatkovni list MPS-120-24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 7.00" L x 2.25" W x 1.40" H (177.8mm x 57.2mm x 35.6mm)
Serija MPS-120 Moč (Watts) 120W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, Universal Input Učinkovitost 81%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 5A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 5A