MPS-096TSTU0
SICKSICK
SICK
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPS-096TSTU0
Proizvajalec / znamka: SICK
Opis izdelka SENSOR LINEAR 96MM CABLE
Podatkovni listi:
Stanje zalog 245 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 245 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPS-096TSTU0
Številka dela MPS-096TSTU0 Proizvajalec SICK
Opis SENSOR LINEAR 96MM CABLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 245 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 15 V ~ 30 V Sklop zaključka Cable
Tehnologija LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) Paket naprave za dobavitelja -
Serija - Rotacijski kot - električni, mehanski -
Toleranca odpornosti - Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Izhodni signal -
Izhod 0 V ~ 10 V Druga imena 1045671
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Linearnost -
Linearni razpon 0 ~ 96.00mm (0 ~ 3.78") Za merjenje Linear Position