RPS-400-48-SF
MEAN WELLMEAN WELL
RPS-400-48-SF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPS-400-48-SF
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 254W
Podatkovni listi: RPS-400-48-SF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPS-400-48-SF
Številka dela RPS-400-48-SF Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 48V 254W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1038 pcs Podatkovni list RPS-400-48-SF.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.30" L x 3.39" W x 1.69" H (160.0mm x 86.1mm x 42.9mm)
Serija RPS-400 Moč (Watts) 254W (403W Forced Air)
Druga imena 1866-5448
RPS-400-48-SF-ND
delovna temperatura -30°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 94% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5.3A 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 5.3A Odobritve CB, CE, cURus, TUV