RPS-400-48
MEAN WELLMEAN WELL
RPS-400-48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPS-400-48
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 254W
Podatkovni listi: RPS-400-48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPS-400-48
Številka dela RPS-400-48 Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 48V 254W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1321 pcs Podatkovni list RPS-400-48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.37" H (127.0mm x 76.2mm x 34.8mm)
Serija RPS-400 Moč (Watts) 254W (403W Forced Air)
Druga imena 1866-4064
RPS-400-48-ND
delovna temperatura -30°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Učinkovitost 94%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5.3A 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 5.3A
Odobritve CB, CE, cURus, TUV Aplikacije Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RPS-400-48-TF
RPS-400-48-TF
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 254W
Na zalogi: 978 pcs
Prenesi: RPS-400-48-TF.pdf
RFQ
RPS-45-12
RPS-45-12
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 46W
Na zalogi: 7223 pcs
Prenesi: RPS-45-12.pdf
RFQ
RPS-400-48-SF
RPS-400-48-SF
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 254W