RSP-100-48
MEAN WELLMEAN WELL
RSP-100-48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSP-100-48
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 101W
Podatkovni listi: RSP-100-48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSP-100-48
Številka dela RSP-100-48 Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 48V 101W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2697 pcs Podatkovni list RSP-100-48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
Serija RSP-100 Moč (Watts) 101W
Druga imena 1866-4212
RSP-100-48-ND
delovna temperatura -30°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Učinkovitost 88%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 2.1A