RSP-1000-24
MEAN WELLMEAN WELL
RSP-1000-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSP-1000-24
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 960W
Podatkovni listi: RSP-1000-24.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 470 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSP-1000-24
Številka dela RSP-1000-24 Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 24V 960W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 470 pcs Podatkovni list RSP-1000-24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 11.61" L x 5.00" W x 1.61" H (295.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Serija RSP-1000 Moč (Watts) 960W
Druga imena 1866-4217
RSP-1000-24-ND
delovna temperatura -20°C ~ 60°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Učinkovitost 88%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 40A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 40A