SKM15B-12
MEAN WELLMEAN WELL
SKM15B-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SKM15B-12
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 15W
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SKM15B-12
Številka dela SKM15B-12 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER 12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3908 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1500V Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija SKM15 Moč (Watts) 15W
Pakiranje - Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1866-4638
SKM15B-12-ND
delovna temperatura -40°C ~ 80°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 1.25A Aplikacije ITE (Commercial)