SKM30A-05
MEAN WELLMEAN WELL
SKM30A-05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SKM30A-05
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 30W
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SKM30A-05
Številka dela SKM30A-05 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER 5V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3750 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1500V Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.2mm)
Serija SKM30 Moč (Watts) 30W
Pakiranje - Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1866-4643
SKM30A-05-ND
delovna temperatura -40°C ~ 75°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 6A Aplikacije ITE (Commercial)