MP8801DJ-3.3-LF-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP8801DJ-3.3-LF-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP8801DJ-3.3-LF-P
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 150MA TSOT23
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP8801DJ-3.3-LF-P
Številka dela MP8801DJ-3.3-LF-P Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis IC REG LIN POS ADJ 150MA TSOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77946 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.125V @ 150mA (Typ), - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.25V (3.3V)
Voltage - Output (Max) 5V Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 70db ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 1589-1233-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.25 V ~ 5 V 150mA TSOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable