MP8802DJ-2.85-LF-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP8802DJ-2.85-LF-Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP8802DJ-2.85-LF-Z
Proizvajalec / znamka: MPS (Monolithic Power Systems)
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 250MA TSOT23
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP8802DJ-2.85-LF-Z
Številka dela MP8802DJ-2.85-LF-Z Proizvajalec MPS (Monolithic Power Systems)
Opis IC REG LIN POS ADJ 250MA TSOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162940 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.19V @ 250mA (Typ), - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.25V (2.85V)
Voltage - Output (Max) 5V Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 70db ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.85V, 1.25 V ~ 5 V 250mA TSOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 155µA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije Enable