SCE120MA3SS1B
pregled izdelka
Številka dela: SCE120MA3SS1B
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 48-120V PNL MNT
Podatkovni listi: 1.SCE120MA3SS1B.pdf2.SCE120MA3SS1B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SCE120MA3SS1B
Številka dela SCE120MA3SS1B Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 48-120V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1084 pcs Podatkovni list 1.SCE120MA3SS1B.pdf2.SCE120MA3SS1B.pdf
Napetostni razpon 48 ~ 120V Prekinitev Terminal Block
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 75dB @ 48V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.687" Dia (42.85mm) Serija SCE
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Single Tone Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa AC
Višina - sedež (maks.) 1.511" (38.39mm) Pogostost 2.9kHz
Trajanje 1 Min On-Time Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2.9kHz 75dB @ 48V, 61cm Panel Mount Terminal Block Trenutni - dobava 40mA