SCE120MA3SS1S
pregled izdelka
Številka dela: SCE120MA3SS1S
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka AUDIO PIEZO IND 48-120V PNL MNT
Podatkovni listi: SCE120MA3SS1S.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 960 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 960 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCE120MA3SS1S
Številka dela SCE120MA3SS1S Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis AUDIO PIEZO IND 48-120V PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 960 pcs Podatkovni list SCE120MA3SS1S.pdf
Napetostni razpon 48 ~ 120V Prekinitev Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 75dB @ 48V, 61cm
Velikost / dimenzija 1.687" Dia (42.85mm) Serija SCE
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Single Tone Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa AC
Višina - sedež (maks.) 1.399" (35.54mm) Pogostost 2.9kHz
Trajanje 1 Min On-Time Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2.9kHz 75dB @ 48V, 61cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) Trenutni - dobava 40mA