ZT028LDIC2R
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZT028LDIC2R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZT028LDIC2R
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka BUZZER PIEZO 24V 22MM PANEL MT
Podatkovni listi: ZT028LDIC2R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZT028LDIC2R
Številka dela ZT028LDIC2R Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis BUZZER PIEZO 24V 22MM PANEL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1648 pcs Podatkovni list ZT028LDIC2R.pdf
Napetostni razpon 20 ~ 28V Napetost - ocenjena 24V
Tehnologija Piezo Raven zvočnega tlaka (SPL) 85dB @ 20V, 61cm
Serija ZT Ocene -
Lokacija v pristanišču Top Pakiranje Bulk
Druga imena 458-1599 delovna temperatura -30°C ~ 65°C
Način delovanja Pulse, Fast, Visual Indicator Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa DC Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12
Pogostost 3.9kHz Trajanje 10 PPS
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 24V 50mA 3.9kHz 85dB @ 20V, 61cm
Trenutni - dobava 50mA Odobritve cUL, UL