ZT028LDMT4R
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZT028LDMT4R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZT028LDMT4R
Proizvajalec / znamka: Mallory Sonalert Products
Opis izdelka BUZZER PIEZO 22MM PANEL MOUNT
Podatkovni listi: ZT028LDMT4R.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 730 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 730 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZT028LDMT4R
Številka dela ZT028LDMT4R Proizvajalec Mallory Sonalert Products
Opis BUZZER PIEZO 22MM PANEL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 730 pcs Podatkovni list ZT028LDMT4R.pdf
Napetostni razpon 16 ~ 28V Tehnologija Piezo
Raven zvočnega tlaka (SPL) 85dB @ 16V, 61cm Serija ZT
Ocene - Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 65°C
Način delovanja Pin Selectable, Visual Indicator Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa DC Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12
Pogostost 3.9kHz Trajanje Variable
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven natančen opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.9kHz 85dB @ 16V, 61cm
Trenutni - dobava 40mA Odobritve cUL, UL