DS1867-100+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1867-100+ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1867-100+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT W/EEPROM DUAL 100K 14-DIP
Podatkovni listi: DS1867-100+.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1867-100+
Številka dela DS1867-100+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT W/EEPROM DUAL 100K 14-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16072 pcs Podatkovni list DS1867-100+.pdf
Napetost - oskrba 5V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tube Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik Serial Lastnosti Cascade Pin
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 14-PDIP Konfiguracija Potentiometer