DS1867-100
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1867-100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1867-100
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT W/EEPROM DUAL 100K 14-DIP
Podatkovni listi: DS1867-100.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1867-100
Številka dela DS1867-100 Proizvajalec Maxim Integrated
Količina na voljo 20527 pcs Podatkovni list DS1867-100.pdf
Napetost - oskrba 5V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 100k
Pakiranje Tube Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik Serial Lastnosti Cascade Pin
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 14-PDIP Konfiguracija Potentiometer