MAX7624CPE+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX7624CPE+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC 8 BIT BUFFERED MULT DAC 16DIP
Podatkovni listi: 1.MAX7624CPE+.pdf2.MAX7624CPE+.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MAX7624CPE+
Številka dela MAX7624CPE+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC 8 BIT BUFFERED MULT DAC 16DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4082 pcs Podatkovni list 1.MAX7624CPE+.pdf2.MAX7624CPE+.pdf
Napetost - Supply, Digital 10.8 V ~ 15.75 V Napetost - Supply, Analog 10.8 V ~ 15.75 V
Paket naprave za dobavitelja 16-PDIP Nastavitev časa 350µs
Serija - Referenčni tip External
Pakiranje Tube Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Current - Unbuffered delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število pretvornikov D / A 1 Število bitov 8
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant INL / DNL (LSB) ±0.5 (Max), ±1 (Max)
Diferencialni izhod Yes natančen opis 8 Bit Digital to Analog Converter 1 16-PDIP
Podatkovni vmesnik Parallel Številka osnovnega dela MAX7624
Arhitektura R-2R
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MAX761CSA+T
MAX761CSA+T
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC REG BOOST ADJ/12V 1.5A 8SOIC
Na zalogi: 4437 pcs
Prenesi: MAX761CSA+T.pdf
RFQ
MAX762CPA+
MAX762CPA+
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC REG BOOST ADJ/15V 1.5A 8DIP