MAX762CPA+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAX762CPA+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC REG BOOST ADJ/15V 1.5A 8DIP
Podatkovni listi: 1.MAX762CPA+.pdf2.MAX762CPA+.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MAX762CPA+
Številka dela MAX762CPA+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC REG BOOST ADJ/15V 1.5A 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5261 pcs Podatkovni list 1.MAX762CPA+.pdf2.MAX762CPA+.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 5V (15V) Voltage - Output (Max) 16.5V
Napetost - Vhod (Min) 2V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Topologija Boost Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Up
Frekvenca - preklop 300kHz natančen opis Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable (Fixed) 5V (15V) 1 Output 1.5A (Switch) 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Trenutni - izhod 1.5A (Switch) Številka osnovnega dela MAX762