F1238M48B-FHR
MechatronicsMechatronics
F1238M48B-FHR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F1238M48B-FHR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 119X38MM 48VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.F1238M48B-FHR.pdf2.F1238M48B-FHR.pdf3.F1238M48B-FHR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F1238M48B-FHR
Številka dela F1238M48B-FHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 119X38MM 48VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6691 pcs Podatkovni list 1.F1238M48B-FHR.pdf2.F1238M48B-FHR.pdf3.F1238M48B-FHR.pdf
Premer 38.00mm Utež 0.59 lb (267.62g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 48VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 119mm L x 119mm H Serija F1238-H
RPM 2700 RPM Druga imena 1570-1535
delovna temperatura - Hrup 38.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir -
Material - rezilo - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.120A