F1238S12B-FSR
MechatronicsMechatronics
F1238S12B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F1238S12B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 120X38MM 12VDC
Podatkovni listi: 1.F1238S12B-FSR.pdf2.F1238S12B-FSR.pdf3.F1238S12B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F1238S12B-FSR
Številka dela F1238S12B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X38MM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7343 pcs Podatkovni list 1.F1238S12B-FSR.pdf2.F1238S12B-FSR.pdf3.F1238S12B-FSR.pdf
Premer 38.00mm Utež 0.536 lb (243.13g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 119mm L x 119mm H Serija F1238-S
RPM 1800 RPM delovna temperatura -
Hrup 34.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir - Material - rezilo -
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.180A