ME6038L12B2-FSR
MechatronicsMechatronics
ME6038L12B2-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ME6038L12B2-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ME6038L12B2-FSR
Številka dela ME6038L12B2-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.00mm Utež 0.23 lb (104.33g)
Napetostni razpon 7 ~ 13.2VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.520 in H2O (129.5 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija ME6038
RPM 6000 RPM Druga imena 1570-1742
delovna temperatura - Hrup 48.5 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Locked Rotor Sensor
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.500A