ME6038U24B1-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ME6038U24B1-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ME6038U24B1-FSR
Številka dela ME6038U24B1-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.00mm Utež 0.23 lb (104.33g)
Napetostni razpon 7 ~ 13.2VDC Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 1.412 in H2O (351.7 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija ME6038
RPM 10000 RPM Druga imena 1570-1746
delovna temperatura - Hrup 65.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Speed Sensor (Tach)
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 1.80A