MR1238L48B2-FSR
MechatronicsMechatronics
MR1238L48B2-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR1238L48B2-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.MR1238L48B2-FSR.pdf2.MR1238L48B2-FSR.pdf3.MR1238L48B2-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR1238L48B2-FSR
Številka dela MR1238L48B2-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.00mm Utež 0.838 lb (380.11g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 48VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.660 in H2O (164.4 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H Serija MR1238
RPM 3500 RPM delovna temperatura -
Hrup 58.5 dB(A) Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.320A