MR1238M48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MR1238M48B-FSR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR1238M48B-FSR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.MR1238M48B-FSR.pdf2.MR1238M48B-FSR.pdf3.MR1238M48B-FSR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR1238M48B-FSR
Številka dela MR1238M48B-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.00mm Utež 0.838 lb (380.11g)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 48VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.855 in H2O (213.0 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H Serija MR1238
RPM 4000 RPM Druga imena 1570-1329
delovna temperatura - Hrup 31.7 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Auto Restart
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.460A