MSI1769H24B1+7-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1769H24B1+7-BBR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSI1769H24B1+7-BBR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN IMP MTRZD 175X69MM 24VDC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSI1769H24B1+7-BBR
Številka dela MSI1769H24B1+7-BBR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN IMP MTRZD 175X69MM 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 69.00mm Utež 2.9 lbs (1.3kg)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 1.800 in H2O (448.4 Pa)
Velikost / dimenzija Round - 175mm Dia Serija MSI1769
RPM 4000 RPM Druga imena 1570-1873
delovna temperatura - Hrup 72.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Tip ventilatorja Motorized Impellers Trenutna ocena 4.60A
Vrsta ležaja Ball Odobritve CE, cUL, TUV, UL
Zračni tok 345.0 CFM (9.66m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSI1769H24B1+6-BBR
MSI1769H24B1+6-BBR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN IMP MTRZD 175X69MM 24VDC
Na zalogi: 1155 pcs
Prenesi: MSI1769H24B1+6-BBR.pdf
RFQ
MSI1769H48B1+7-BBR
MSI1769H48B1+7-BBR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN IMP MTRZD 175X69MM 48VDC
Na zalogi: 1192 pcs
Prenesi: MSI1769H48B1+7-BBR.pdf
RFQ
MSI1769H24B2-BBR
MSI1769H24B2-BBR
Prenesi: MSI1769H24B2-BBR.pdf
MSI1769H24B1-BBR
MSI1769H24B1-BBR