MSI1769H48B1+6-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1769H48B1+6-BBR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSI1769H48B1+6-BBR
Proizvajalec / znamka: Mechatronics
Opis izdelka FAN IMP MTRZD 175X69MM 48VDC
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 916 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 916 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSI1769H48B1+6-BBR
Številka dela MSI1769H48B1+6-BBR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN IMP MTRZD 175X69MM 48VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 69.00mm Utež 2.9 lbs (1.3kg)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 48VDC
Prekinitev 4 Wire Leads Statični tlak 1.800 in H2O (448.4 Pa)
Velikost / dimenzija Round - 175mm Dia Serija MSI1769
RPM 4000 RPM delovna temperatura -
Hrup 72.0 dB(A) Material - okvir -
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Tip ventilatorja Motorized Impellers Trenutna ocena 2.30A
Vrsta ležaja Ball Odobritve CE, cUL, TUV, UL
Zračni tok 346.1 CFM (9.69m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSI1769H24B1-BBR
MSI1769H24B1-BBR
Proizvajalci: Mechatronics
Opis: FAN IMP MTRZD 175X69MM 24VDC
Na zalogi: 1191 pcs
Prenesi: MSI1769H24B1-BBR.pdf
RFQ
MSI1769H24B1+6-BBR
MSI1769H24B1+6-BBR
Proizvajalci: Mechatronics