25LC160DT-I/ST
pregled izdelka
Številka dela: 25LC160DT-I/ST
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8TSSOP
Podatkovni listi: 25LC160DT-I/ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LC160DT-I/ST
Številka dela 25LC160DT-I/ST Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114835 pcs Podatkovni list 25LC160DT-I/ST.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 16Kb (2K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
natančen opis EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP Frekvenca ure 10MHz