25LC256-E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC256-E/SN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25LC256-E/SN
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 256K SPI 10MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: 25LC256-E/SN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LC256-E/SN
Številka dela 25LC256-E/SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 256K SPI 10MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80448 pcs Podatkovni list 25LC256-E/SN.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 25LC256ESN
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 256Kb (32K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 10MHz 8-SOIC
Frekvenca ure 10MHz Številka osnovnega dela 25LC256