AT24C128-10TU-1.8
pregled izdelka
Številka dela: AT24C128-10TU-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 128K I2C 8TSSOP
Podatkovni listi: AT24C128-10TU-1.8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT24C128-10TU-1.8
Številka dela AT24C128-10TU-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 128K I2C 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5795 pcs Podatkovni list AT24C128-10TU-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 10ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 128Kb (16K x 8)
Pomnilniški vmesnik I²C Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-TSSOP
Frekvenca ure 400kHz Številka osnovnega dela AT24C128