AT24C128-10TU-2.7-T
pregled izdelka
Številka dela: AT24C128-10TU-2.7-T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 128K I2C 1MHZ 8TSSOP
Podatkovni listi: AT24C128-10TU-2.7-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT24C128-10TU-2.7-T
Številka dela AT24C128-10TU-2.7-T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 128K I2C 1MHZ 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5787 pcs Podatkovni list AT24C128-10TU-2.7-T.pdf
Čas cikla pisanja - 10ms Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Druga imena AT24C128-10TU-2.7 SL383
AT24C128-10TU-2.7 SL383-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 128Kb (16K x 8) Pomnilniški vmesnik I²C
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-TSSOP Frekvenca ure 1MHz