AT25020A-10TU-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT25020A-10TU-2.7
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 2K SPI 20MHZ 8TSSOP
Podatkovni listi: AT25020A-10TU-2.7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT25020A-10TU-2.7
Številka dela AT25020A-10TU-2.7 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 2K SPI 20MHZ 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5911 pcs Podatkovni list AT25020A-10TU-2.7.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 2Kb (256 x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) SPI 20MHz 8-TSSOP
Frekvenca ure 20MHz Številka osnovnega dela AT25020