AT25020AN-10SI-2.7-T
pregled izdelka
Številka dela: AT25020AN-10SI-2.7-T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 2K SPI 20MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: AT25020AN-10SI-2.7-T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT25020AN-10SI-2.7-T
Številka dela AT25020AN-10SI-2.7-T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 2K SPI 20MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3960 pcs Podatkovni list AT25020AN-10SI-2.7-T.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V