AT25256A-10TU-1.8
pregled izdelka
Številka dela: AT25256A-10TU-1.8
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 256K SPI 20MHZ 8TSSOP
Podatkovni listi: AT25256A-10TU-1.8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT25256A-10TU-1.8
Številka dela AT25256A-10TU-1.8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 256K SPI 20MHZ 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5184 pcs Podatkovni list AT25256A-10TU-1.8.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Druga imena AT25AT256A-10TU-1.8 SL383
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 256Kb (32K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 20MHz 8-TSSOP Frekvenca ure 20MHz