AT25256AN-10SI-1.8-T
pregled izdelka
Številka dela: AT25256AN-10SI-1.8-T
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC EEPROM 256K SPI 20MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: AT25256AN-10SI-1.8-T.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AT25256AN-10SI-1.8-T
Številka dela AT25256AN-10SI-1.8-T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 256K SPI 20MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4687 pcs Podatkovni list AT25256AN-10SI-1.8-T.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V