AT25F1024AN-10SU-2.7
pregled izdelka
Številka dela: AT25F1024AN-10SU-2.7
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC FLASH 1M SPI 33MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: AT25F1024AN-10SU-2.7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT25F1024AN-10SU-2.7
Številka dela AT25F1024AN-10SU-2.7 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 1M SPI 33MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5812 pcs Podatkovni list AT25F1024AN-10SU-2.7.pdf
Čas cikla pisanja - 50µs Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena AT25F1024AN10SU27
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 1Mb (128K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika FLASH Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis FLASH Memory IC 1Mb (128K x 8) SPI 33MHz 8-SOIC Frekvenca ure 33MHz